Nabijanie klimatyzacji w aucie w Katowicach, lista autoserwisów

Nadeszła pora, by nabić klimatyzację? Dowiedz się, gdzie w Katowicach można to zrobić, a także jakie dodatkowe usługi oferują przy tym autoserwisy.

Materla

Nie wypada pisać o sobie? Czy są jakieś reguły, które o tym mówią? Spokojnie, zrobimy tu przegląd kilku katowickich serwisów, gdzie możecie nabić klimatyzację, ale czy można pominąć nasz serwis, gdy poruszany jest taki temat? Nasi klienci wiedzą zresztą doskonale, że zajmujemy się między innymi wymianą i uzupełnianiem czynnika chłodzącego, badaniem wydajności klimatyzacji, naprawą i wymianą uszkodzonych elementów chłodniczych, a także rozbudową systemu klimatyzacyjnego o nowe funkcje. Jeśli szukacie serwisu w Katowicach, gdzie można nabić klimatyzację, jak najbardziej możecie więc zawitać do nas. Ale oczywiście nie tylko. Gdzie jeszcze w mieście świadczy się takie usługi?

I&S Autoserwis

Ten serwis działa przy ulicy Dębowej 16b. Warsztat i autoserwis w jednym oferuje szeroki zakres usług – naprawę usterek mechanicznych, elektroniki i elektryki, konserwacje podwozia, usługi wulkanizacyjne. Serwis układów klimatyzacji jest tu więc tylko jedną ze świadczonych usług. I&S Autoserwis zapewnia o indywidualnym podejściu do klienta, wysokiej jakości usług w niskiej cenie i profesjonalnym sprzęcie, z którego korzystają jego pracownicy.

 

Auto-Klinika

Ten serwis samochodowy działa przy ulicy Kłodnickiej 44. Posiada bogate doświadczenie w serwisowaniu i nabijaniu klimatyzacji oraz przeglądzie jej systemów. Zespół mechaników i elektryków zajmuje się tym już od ponad 10 lat.

Pracownicy korzystają przy tym z najnowszych urządzeń do wykonywania testu szczelności układu. Oferta serwisu obejmuje napełnianie układu czynnikiem chłodniczym R134a i R1234YF, dokładne sprawdzenie szczelności podzespołów klimatyzacji, odgrzybianie urządzeniem o przemysłowej wydajności, ewentualną diagnozę i naprawę usterek, a także w razie potrzeby uszczelnianie sprężarek i złączy klimatyzacyjnych.

Napełnianie klimatyzacji jest wykonywane za pomocą urządzeń VIAKEN X520, VALEO Clim Fill Advance, BOSCH ACS 611 i TEXA 760R.

Quick Service Katowice

Warsztat działający przy ulicy Dębowej 49 oferuje serwis klimatyzacji w dwóch wariantach. Serwis podstawowy kosztuje 350 zł i obejmuje sprawdzenie szczelności układu, ilości oleju i czynnika chłodzącego R134a oraz uzupełnienie ich.

Serwis klimatyzacji pełny to już koszt 500 zł. Obejmuje on sprawdzenie szczelności układu, kontrolę ilości czynnika chłodzącego i oleju, uzupełnienie w razie potrzeby oleju i czynnika chłodzącego R134a do 40 gramów, odgrzybianie klimatyzacji i wymianę filtra kabinowego (za który płaci się osobno). Jeżeli zajdzie konieczność zastosowania większej ilości czynnika albo zmiany jego rodzaju, cena usługi może się zmienić.

1 komentarz

Yoko wypoweidź:

Odpowiedz
11 kwietnia 2022 o 13:01

Dzięki za listę będę musiał sprawdzić sobie klimę przed sezonem. Zapowiada się dużo jeżdżenia, a niedrożna i brudna klimatyzacja to najgorsze, co może być.

napisz komentarz

pola oznaczone * są obowiązkowe