Auto klimatyzacja Katowice. Lista serwisów klimatyzacji samochodowej z Katowic

Klimatyzacja w samochodzie to dla wielu z nas podstawa, zwłaszcza w cieplejszych miesiącach. Jednak tak jak każde urządzenie, wymaga ona regularnej konserwacji i przeglądu. Właśnie dlatego postanowiliśmy przyjrzeć się serwisom klimatyzacji samochodowej z Katowic. Poniżej przedstawiamy pięć miejsc, w których warto zlecić naprawę lub serwisowanie swojego urządzenia.

Auto-Klinika w Katowicach

Auto-Klinika to serwis klimatyzacji samochodowej z ponad 20-letnim doświadczeniem, który oferuje swoje usługi na ulicy Chorzowskiej 107. W ich ofercie znajduje się napełnianie klimatyzacji, serwisowanie oraz przegląd urządzenia. Serwis jest godny polecenia ze względu na swoje doświadczenie oraz wysoką jakość świadczonych usług.

K.I.G Specjalistyczny Serwis Peugeot i Citroen 

K.I.G Specjalistyczny Serwis Peugeot i Citroen to Katowicki oddział sieciowego warsztatu K.I.G Q Service Castrol, który oferuje obsługę samochodów wszystkich marek, z uwzględnieniem szczególnej specjalizacji w samochodach marki Peugeot i Citroen. Jedną z usług, jakie firma oferuje, jest kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej. W ich ofercie znajduje się m.in. napełnianie klimatyzacji, diagnostyka oraz naprawa ewentualnych usterek. Serwis znajduje się na ulicy Bocheńskiego 99.

Tomi Car Tomasz Bochaczyk Firma Motoryzacyjna

Tomi Car Tomasz Bochaczyk Firma Motoryzacyjna to warsztat z Katowic, który oferuje kompleksowe usługi motoryzacyjne. W ich ofercie znajduje się między innymi serwis klimatyzacji samochodowej. Obsługują oni szeroką gamę pojazdów, zarówno te starsze, jak i nowe modele. Warsztat znajduje się na ulicy Bogucickiej 7.

Quick Service Katowice

Quick Service Katowice to warsztat samochodowy zlokalizowany przy ulicy Dębowej 49. W ich ofercie znajduje się szeroka gama usług, w tym również serwis klimatyzacji samochodowej. Oferta ta obejmuje m.in. napełnianie klimatyzacji, diagnostyka, czyszczenie układu chłodzenia oraz wymiana uszkodzonych elementów. Firma jest godna polecenia ze względu na swoje doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klienta.

Bosch Serwis Boma

Bosch Serwis Boma to zakład naprawczy samochodów zlokalizowany w Katowicach przy ulicy Górniczego Dorobku 1A. Wyróżniają go kompleksowe podejście do klienta oraz przynależność do sieci Bosch Service. Oferta Bosch Serwis Boma obejmuje pełen serwis klimatyzacji samochodowej, który zawiera przegląd, wymianę filtra kabinowego na BOSCH FILTER+, odgrzybianie oraz dezynfekcję układu wentylacji i klimatyzacji.

Odpowiednia konserwacja i serwisowanie klimatyzacji samochodowej to podstawa, aby móc cieszyć się jej bezawaryjnym działaniem przez długi czas. Wybierając którykolwiek z powyższych serwisów, nasza klimatyzacja powinna zostać szybko i sprawnie naprawiona.

1 komentarz

Maurycy wypoweidź:

Odpowiedz
27 lutego 2023 o 14:00

No całe szczęście, że jest aż tyle serwisów klimatyzacji samochodowej w Katowicach! Będę miał duży wybór, jak pójdę nabijać po zimie 🙂

napisz komentarz

pola oznaczone * są obowiązkowe